021 - 66426210

برگزاری بزرگترین رویداد هنری کانون سندروم داون

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، کانون خیریه سندرم داون ایران، بابیش از 1600 عضو اولین گروه از هنرمندان سندروم داون در سطح جهان در دو بخش تئاتر و موسیقی شکل گرفته و توانسته است در بخش های مختلف به موفقیت نیز دست یابد.
در حاشیه این مراسم که با حضور پوران دخت بنیادی مدیر عامل کانون خیریه سندرم داون ایران، ورزشکاران از جمله کمیل قاسمی و حسن رحیمی قهرمانان المپیک کشتی برگزار شد بازارچه ای گشایش یافت که در آن ویژه برنامه هایی از جمله کنسرت موسیقی و تئاتر توسط فرشتگان هنرمند این کانون برگزار شد.
همچنین آقایان هاتف دوستدار، نیما شعبان نژاد و فرشید فهیم از هنرمندان مطرححاضر در این رویداد بودند.

این کانون امید دارد بتواند در آینده نزدیک با حمایت خیرین و حامیان و با برپایی این رویداد در مکان های مختلف، تعامل بیشتری با هموطنان برای معرفی توانمندی های این فرشتگان زمینی به افراد جامعه داشته باشد.

در این مراسم همجنین خانم بنیادی مدیر عامل کانون سندروم داون ایران، دکتر کمالی رییس دانشگاه علوم بهزیسیتی و توانبخشی ، دکتر دادخواه رییس کمیته ملی المپیک ویژه ایران و دکتر همتی روانپزشک و بازرس کانون هم به ایراد سخنرانی پرداختند. هنرمندان کانون در این مراسمدو اجرای گروهی موسیقی داشتند و دو نمایش را به روی صحنه بردند. گروه موسیقی فانوس به سرپرستی پوریا خادم هم در این مراسم به روی صحنه رفت.